Francuski

Ten piękny język cieszy się coraz większą popularnością wśród osób, które pragną zdobyć dodatkowy atut na rynku pracy – język francuski (obok języka angielskiego) jest jednym z dwóch języków oficjalnych Unii Europejskiej. Germanitas wsłuchując się w potrzeby klientów organizuje kursy dostosowane do poziomu, życzeń i wymogów dzieci, młodzieży i dorosłych, proponując w swej ofercie kursy dla początkujących, doskonalące znajomość języka oraz specjalistyczne.
Nauka odbywa się w dogodnych terminach a proponowane techniki i metody pracy zadowolą nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Umiejętność swobodnej komunikacji, naturalny kontakt i odpowiednie reakcje w sytuacjach życia codziennego i profesjonalnego, wiedza merytoryczna nt. Francji i francuskiego obszaru językowego oto kompetencje jakie tutaj zdobywa miłośnik języka francuskiego.
Może je zweryfikować przystępując do egzaminów DELF (Diplôme Elémentaire de la Langue Française) i DALF (Diplôme Approfondi de la Langue Française), przy czym egzaminy DELF organizowane są corocznie (w czerwcu) w Ośrodku Alliance Française w Rzeszowie. Osoby zainteresowane zdaniem zarówno egzaminu DELF, jak i DALF w sesji zimowej mają taką możliwość w Instytucie Francuskim w Krakowie, Warszawie i wielu innych ośrodkach w Polsce.

Kurs języka francuskiego w Germanitasie gwarantuje bardzo dobre przygotowanie językowe i kulturowe pozwalające każdemu poczuć się jak ryba w wodzie w szkole, w pracy, na wakacjach…

„Soyez les bienvenus a Germanitas en cours de langue française”.