Centrum Języków Obcych

W GERMANITAS gwarantujemy wysoko wykwalifikowane grono nauczycieli, w tym nauczycieli akademickich oraz native-speakers.

Nasze biura znajdują się w dwóch lokalizacjach – w Hotelu Prezydenckim przy ul. Podwisłocze 48 oraz przy ul. Grunwaldzkiej 28. Oba biura są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych i wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, w tym ekran lub projektor. Posiadamy również sale wykładowe na 12 osób, pokoje do konsultacji zawodowych oraz psychologicznych lub zajęć indywidualnych oraz kącik zabaw dla dzieci. Oba biura posiadają aneksy kuchenne oraz toalety.

Mamy do dyspozycji wszystkie poziomy (A1, A2, B1, B2, C1, C2). Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, po 2 godz. lekcyjne. Cały kurs obejmuje 120 godzin lekcyjnych (przyśpieszony 100 godzin).

Oferujemy specjalne kursy dla maturzystów i gimnazjalistów:

Nowoczesne sale wykładowe

Zapraszamy na naukę języków: polski jako obcy, angielski, japoński, niemiecki, francuski. Od 30 lat szkolimy się, jeździmy na konferencje i śledzimy nowości, aby nasi uczniowie mogli uczyć się coraz lepiej i wydajniej. 

Prowadzimy również konwersacje i ćwiczenia z Native Speaker-ami. Pomoże to utrwalić wiedzę i poprawić akcent, poznać melodyjność języka i naturalną wymowę. Możliwość pracy w grupie oraz indywidualnie, zarówno na miejscu jak i on-line.

Dlaczego warto nas wybrać?

Dla pracowników

Kursy pozwalające podnieść kwalifikacje zawodowe

Tłumaczenia

Profesjonalne tłumaczenia dokumentów

Współpraca

Wparcie dla polskich firm wyjeżdżających za granicę

Dla obcokrajowców

Nauka obcokrajowców języka polskiego

Napisz do nas