GERMANITAS

Centrum Języków Obcych GERMANITAS to renomowana placówka istniejąca już od 1995 roku, posiadająca wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych.

Nazwa Germanitas, pochodząca z języka łacińskiego, oznacza między innymi braterstwo i kojarzy się przede wszystkim z językiem niemieckim, który jest naszym językiem wiodącym. W naszej ofercie posiadamy grupy na praktycznie każdym poziomie zaawansowania, od zupełnie początkujących do bardzo zaawansowanych, ale nasza szkoła to nie tylko kursy języka niemieckiego. Oferujemy również naukę sześciu najpopularniejszych języków obcych na świecie, w tym solidne przygotowanie do egzaminów międzynarodowych.

 

Nasze usługi obejmują tłumaczenia, organizację wyjazdów tandemowych oraz przede wszystkim profesjonalne kursy językowe.

Certyfikat

Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat i wzbogacisz swoje CV

Materiały dydaktyczne

Korzystamy z nowoczesnych materiałów do nauki

Korzystna cena

Podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe i w korzystnej cenie

Centrum Jezyków Obcych

Jesteśmy liderem kształcenia językowego na Podkarpaciu. Lubimy uczyć się oraz uczyć innych, aby osiągali swoje życiowe cele dzięki znajomości języków obcych.

 

Od 30 lat szkolimy się, jeździmy na konferencje i śledzimy nowości, aby nasi uczniowie mogli uczyć się coraz lepiej i wydajniej. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz nagromadzonej wiedzy wiemy jak uczyć każdego: malutkie dzieci, przedszkolaki, młodzież szkolną, licealną oraz dorosłych w każdym wieku oraz na każdym poziomie.

Centrum Języków Obcych GERMANITAS działa we współpracy z Fundacja Centrum Współpracy Międzynarodowej GERMANITAS . Ta bliska współpraca pomiędzy obiema instytucjami zapewnia najwyższą jakość realizowanych działań i pozwalają na przeprowadzanie projektów edukacyjnych.

Rzeszowskie Centrum Integracji

Obecnie GERMNAITAS współtworzy Rzeszowskie Centrum Integracji.

 

Rzeszowskie Centrum Integracji (RCI) działa na rzecz integracji migrantów i uchodźców w Polsce. RCI współpracuje z Międzynarodowej Organizacji do spraw Migracji (IOM) i ma na celu wspieranie integracji społecznej migrantów i uchodźców w Polsce.

 

RCI oferuje szeroki zakres działań, w tym m.in. kursy języka polskiego oraz angielskiego, doradztwo biznesowe oraz zawodowe, wsparcie w znalezieniu pracy oraz zapewnienie opieki w czasie trwania zajęć. RCI angażuje również lokalne społeczności w swoje działania, aby promować wzajemne zrozumienie i tolerancję między kulturami.Dzięki swojej pracy na rzecz integracji migrantów i uchodźców w Polsce, Rzeszowskie Centrum Integracji stało się ważnym ośrodkiem wsparcia dla wielu osób, które zdecydowały się na życie w Polsce.

Nasza historia

Centrum Języków Obcych GERMANITAS to renomowana placówka istniejąca już od 1995 roku, posiadająca wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Nasze usługi obejmują tłumaczenia, organizację wyjazdów tandemowych oraz przede wszystkim profesjonalne kursy językowe.

Tworzymy przestrzeń przyjazną dla obcokrajowców jak i mieszkańców Rzeszowa. Nasza misja to integracja, nauka i zabawa

Jesteśmy liderem kształcenia językowego na Podkarpaciu. Lubimy uczyć się oraz uczyć innych, aby osiągali swoje życiowe cele dzięki znajomości języków obcych.

Rzeszowskie Centrum Integracji pomaga uchodźcom w odnalezieniu się w nowej rzeczywistości, znalezieniu pracy jak i zwykłej integracji z mieszkańcami Rzeszowa.

Głównym celem fundacji jest organizowanie międzynarodowych programów edukacyjnych i szkoleniowych, wspieranie działalności przedsiębiorczej, rozwijanie lokalnych inicjatyw oraz działanie na rzecz integracji i adaptacji cudzoziemców, którzy przybywają do Polski i potrzebują wsparcia w zakresie przystosowania się do nowego środowiska.