Kadra Germanitas

Prowadzimy również konwersacje i ćwiczenia z Native Speaker-ami. Pomoże to utrwalić wiedzę i poprawić akcent, poznać melodyjność języka i naturalną wymowę.

 

Możliwość pracy w grupie oraz indywidualnie, zarówno na miejscu jak i on-line.

Agnieszka Buk

dr n. hum.
de, pl

Doktor nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa, tłumacz przysięgła języka niemieckiego. Studiowała filologię germańską i rosyjską na Uniwersytecie Rzeszowskim, ukończyła studia podyplomowe z zarządzania projektami.

 

Doświadczony tłumacz pisemny i ustny. Specjalizuje się w nauczaniu wysokich poziomów oraz języka biznesu.

Dominika Zawadzka

mgr
en, pl

Doktorantka językoznawstwa w Szkole Doktorskiej UR. 

Nauczycielka języka polskiego z doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi oraz lektorka języka polskiego jako obcego i języka angielskiego. Słuchaczka studiów podyplomowych na kierunku logopedia. 

Uczy języka polskiego jako obcego na poziomach A0-C2 oraz języka angielskiego na poziomach A0- B2

Tomasz Wiciak

mgr
JP,PL

Absolwent japonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. 

Lektor oraz tłumacz języka japońskiego. Pasjonujący się Kulturą Dalekiego Wschodu oraz zagadnienia językowymi związanymi z frezeologią japońska. 

Lektor języka polskiego jako obcego

Prywatnie lubiący podróże, wspinaczkę górską gry planszowe

Patrycja Durka

mgr
PL

Wykwalifikowana nauczycielka języka polskiego z wieloletnim doświadczeniem. Studiowała filologię polską na Uniwersytecie Rzeszowskim – specjalizacja nauczycielska (język polski z edukacją kulturową).
Lubi pracować z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. W języku polskim fascynuje ją bogactwo fonetyczne i słowotwórcze. Ceni sobie polskie dzieła literackie oraz poezję współczesną. Jest entuzjastką sztuki.
Cały czas poszerza swoją wiedzę oraz kompetencje literackie i kulturowe w zakresie nauczania języka polskiego. Jest przyjazną nauczycielką, która lubi uczyć i uczyć się nowych rzeczy.

Katarzyna Osóbka-Opoń

mgr, MBA
en, ru, pl

Językoznawca, tłumacz języka rosyjskiego, lektor języka angielskiego, rosyjskiego oraz języka polskiego jako obcego, wykładowca akademicki (język obcy, zarządzanie), Project Manager w IT. Prywatnie interesuje się psychologią, głównie biznesu, jej pasją jest śpiew.

Opinie kursantów

Oferta kursów

Jesteśmy liderem kształcenia językowego na Podkarpaciu. Lubimy uczyć się oraz uczyć innych, aby osiągali swoje życiowe cele dzięki znajomości języków obcych.

 

Od 30 lat szkolimy się, jeździmy na konferencje i śledzimy nowości, aby nasi uczniowie mogli uczyć się coraz lepiej i wydajniej. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz nagromadzonej wiedzy wiemy jak uczyć każdego: malutkie dzieci, przedszkolaki, młodzież szkolną, licealną oraz dorosłych w każdym wieku oraz na każdym poziomie.

Mamy do dyspozycji wszystkie poziomy (A1, A2, B1, B2, C1, C2). Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, po 2 godz. lekcyjne. Cały kurs obejmuje 120 godzin lekcyjnych (przyśpieszony 100 godzin).

Oferujemy specjalne kursy dla maturzystów i gimnazjalistów:

60-godzinny kursy ogólnego języka z elementami języka branżowego. Oferta kursów branżowych adresowana głównie do personelu medycznego, a zwłaszcza do osób, które noszą się z zamiarem wyjazdu do jednego z państw Unii Europejskiej i podjęcia tam pracy w szpitalnictwie, służbie zdrowia, opiece paliatywnej, ośrodkach opieki nad osobami w podeszłym wieku, osobami niepełnosprawnymi itp

Dlaczego warto nas wybrać?
Materiały dydaktyczne

Korzystamy z nowoczesnych materiałów do nauki

Opieka i wsparcie

Naszych uczniów traktujemy z szacunkiem i zawsze staramy się pomóc

Wszystkie poziomy

Kursy w najpopularniejszych językach dla dzieci, młodzieży i dorosłych